Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » “Żyj zdrowo – na sportowo”

“Żyj zdrowo – na sportowo”

Opublikowano: 04-06-2019

11 czerwca 2019 w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się Dzień Dziecka dla dzieci z Przedszkola nr 37 pod hasłem „Żyj zdrowo- na sportowo” Przedszkolaki uczestniczyły w zawodach sportowych przygotowanych przez członków Samorządu Uczniowskiego.
Uczestnicy, pod czujnym okiem przewodniczącego SU, starali się jak najlepiej wykonać przygotowane zadania. Było prowadzenie piłki slalomem, rzut papierowym samolotem do celu, skoki w workach oraz wiele konkurencji drużynowych. Podczas zabawy i rywalizacji sportowej dzieci były asekurowane przez swoich starszych kolegów. Każda drużyna otrzymała puchar, słodycze i drobne nagrody rzeczowe. Dwoje dzieci zostało wyróżnionych za swoje zaangażowanie sportowe nagrodami specjalnymi – koszulkami.
Spotkanie przyniosło wiele radości zarówno dzieciom jak i uczniom naszej szkoły, którzy wykazali się kreatywnością oraz odpowiedzialnością za swoich młodszych kolegów.

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski, Anna Niska, Magdalena Kozłowska.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/zyj-zdrowo-na-sportowo-11-06-2019/

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー