Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła » Pracodawcy » MICHELIN Polska S.A.

MICHELIN Polska S.A.

Grupa Michelin jest obecna w Polsce od 21 lat. W Olsztynie ma fabrykę opon, w której zatrudnionych jest ponad 4 tysiące osób. Olsztyńska fabryka Michelin jest największą fabryką opon w Polsce, największym pracodawcą na Warmii Mazurach i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie.
Fabryka w Olsztynie produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych, a także formy, kordy i półfabrykaty. Do fabryki należy też nowoczesne Centrum Logistyczne. W Warszawie znajduje się Dyrekcja Handlowa firmy.

Grupa Michelin na świecie produkuje nie tylko opony do wszystkich rodzajów pojazdów, lecz także wydaje mapy i przewodniki oraz prowadzi internetowy serwis dla podróżnych -viamichelin.com (także w polskiej wersji językowej). Zielone Turystyczne przewodniki Michelin wydawane są po polsku, a w Czerwonym Kulinarnym przewodniku oceniane są restauracje oraz hotele między innymi z Warszawy i Krakowa.

Grupa Michelin zatrudnia na świecie ponad 100 tysięcy osób, ma 68 zakładów produkcyjnych w 18 krajach, a swoje produkty sprzedaje w 170 państwach na wszystkich kontynentach. Siedzibą Grupy jest Clermont-Ferrand we Francji.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content